Eye Tonuri de gri
Invert Mode Culori inversate
Link Linkuri subliniate
Keypad Navigare prin tastatură
Triangle Cursor negru
Triangle Cursor alb
Remove Circle Text mic
Add Circle Text mare
Refresh Resetare
Close Inchide
Call
Telefon: 0235 61636

Biblioteca Publică Dișcova a primit încă 3 dicționare explicative

La data de 12 ianuarie în perioada sărbătorilor de iarnă e plină de surprize.In ajun de An Nou pe stil vechi colecția noastră de carte a devenit mai bogată, mulțumită doamnei Nina Corcinschi împreună cu domnul Vitalie Ciobanul ne-au călcat pragul bibliotecii noastre,la care ne-au adus in dar Volum 3 de dicționar explicativ al Limbii Române și urmează să ajungă și la cititorii din comuna noastră. Multumim ,dna Nina Corcinschi că nu uitați de satul, locurile natale si oamenii de baștină!!!!!!!

Articole Recente