Închiderea sezonului sportiv în comuna Puțintei, raionul Orhei de Ziua Independenței Republicii Moldova a fost o zi foarte deosebită și specială pentru concetățenii noștri!
Sportul este un izvor de sănătate și prospețime, un factor de longevitate și reprezintă vigoarea vitală a umanității. Aceasta e esența sportului: să mergi până la propriile limite și să visezi dacă ești în stare să treci dincolo de ele.
Primarul comunei Puțintei a participat la cea de-a V-a sesiune LEEN Moldova dedicată eficienței energetice și dezvoltării durabile
Experiența Comunei Puțintei, prezentată alături de bune practici și oportunități de finanțare pentru comunitățile locale În […]

















