Eye Tonuri de gri
Invert Mode Culori inversate
Link Linkuri subliniate
Keypad Navigare prin tastatură
Triangle Cursor negru
Triangle Cursor alb
Remove Circle Text mic
Add Circle Text mare
Refresh Resetare
Close Inchide
Call
Telefon: 0235 61636

Ziua Internațională a Familiei

Astăzi, 15 Mai un eveniment aparte în contextul marcării Zilei Internaționale a Familiei îl reprezintă vizita la cele 12 cupluri longivive din comuna noastră, care au marcat în căsătorie vârsta 50+,  pentru a sublinia importanța familiei și a valorilor sale în societate.

Oameni de o frumusețe rară, energie nesecată, exemplu viu de urmat pentru generațiile tinere, scopul evenimentului fiind promovarea valorilor în familie cum ar fi toleranța, dragostea, responsabilitatea.Familia este biserica de acasa! Păstrați și transmiteți în comunitate semnificația ei!

Articole Recente